O firmie

Szanowni Państwo!

InstELtech jest firmą działającą na rynku już od ponad 10 lat (do 2018 roku funkcjonowała pod nazwą INSTALERT).

Specjalizujemy się w szeroko pojętym wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, pomiarach elektrycznych oraz prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Głównym obszarem działań naszej firmy jest województwo pomorskie, a w szczególności Trójmiasto i okolice: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Kosakowo, Puck, Pogórze.

Jako grupa inżynierów energetyków, elektroautomatyków i elektryków posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania budowami w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Ponadto świadczymy usługi projektowe oraz nadzoru budowlanego, jako priorytet przyjmując zadowolenie Klienta. Służymy swoją wiedzą techniczną i zdobytym doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy zarówno deweloperów i firmy z innych branż jak również osoby prywatne.

W firmowym sklepie elektrycznym Instalert w Kosakowie prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych. W swojej ofercie posiadamy: osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy, źródła światła (tradycyjne, LED i uliczne), aparaturę modułową, kable i przewody oraz obudowy, szafy i rozdzielnice elektryczne.

Wykwalifikowana kadra służy zawsze pomocą, a rozbudowane zaplecze magazynowe sprawia, że jesteśmy w pełni niezależni. Gwarantujemy naszym Klientom terminowe realizacje, zgodne z wytycznymi i normami krajowymi i europejskimi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy wieloletnie zadowolenie z wybrania naszej oferty.

Jesteśmy po to, by zrobić więcej niż to możliwe, za mniej niż to wskazane.

InstelTech - Kosakowo

Orły elektryki 2024Insteltech-orly-elektryki2023InstELtech Orły Instalatorstwa 2022