Instalacje oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Wykonujemy profesjonalne instalacje oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, zarówno w inwestycjach mieszkaniowych i biurowych, jak również w magazynach, halach oraz budynkach użyteczności publicznej.

Instalacja oświetleniowa stawia wiele wymagań i jest zależna od specyfiki miejsca, w którym jest wykonywana. Bardzo ważną rolę odgrywa proces planowania, w którym pod uwagę musimy wziąć różnego rodzaju czynniki. Dzięki naszemu doświadczeniu, stosujemy zarówno uniwersalne zasady, jak również wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, pozwalające sprostać wymaganiom Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Dobrze zaplanowane oświetlenie zewnętrzne spełnia nie tylko funkcje praktyczne, takie jak: oświetlenie schodów, ścieżek czy dojazdów oraz zwiększenie bezpieczeństwa, ale również estetyczne. Ma to znaczenie zarówno dla komfortu użytkowników, jak i dla harmonijności inwestycji jako całości.

Oświetlenie wewnętrzne wymaga uwzględnienia charakteru pomieszczeń oraz funkcji, które określone źródła światła mają spełniać. Światło w domach i mieszkaniach można podzielić na: ogólne, dekoracyjne i punktowe, a jego odpowiedni dobór wpłynie na późniejszy komfort życia mieszkańców. Bogactwo dostępnych na rynku wzorów i rozwiązań pozwala na połączenie funkcji praktycznych z dekoracyjnymi. Instalacja oświetleniowa wewnątrz hal, magazynów oraz biur wymaga uwzględnienia norm określonych przepisami prawa oraz dostosowania się do indywidualnych wymagań dla danego miejsca pracy. Oświetlenie wykorzystywane w obiektach przemysłowych oraz budynkach biurowych powinno być energooszczędne oraz, w miarę możliwości, połączone z zaawansowanymi metodami sterowania, które pozwalają m.in. na regulację natężenia oświetlenia, czy też współpracę z czujkami ruchu.

Elementy niezbędne do wykonania profesjonalnej instalacji oświetleniowej możecie Państwo zakupić również w naszym firmowym sklepie elektrycznym INSTALERT w Kosakowie przy ul. Chrzanowskiego 12. W ofercie posiadamy m.in.: kable do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, żarówki, naświetlacze (projektory), czujniki ruchu, wyłączniki nadprądowe, gniazda i wiele innych.