O firmie

Szanowni Państwo !

Insteltech jest firmą działającą na rynku już przez 7 lat (do 2018 roku funkcjonowała pod nazwą INSTALERT).

Firma specjalizuje się w szeroko pojętym wykonawstwem instalacji elektrycznych ,teletechnicznych , pomiarami elektrycznymi oraz prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych.

Jako grupa inżynierów energetyków, elektroautomatyków i elektryków posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania budowami w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń .

Ponadto świadczymy usługi nadzoru budowlanego oraz projektowe jako priorytet przyjmując zadowolenie klienta. Służymy swoją wiedzą techniczną i zdobytym doświadczeniem.

W firmowym sklepie elektrycznym prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych, proponując osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy, źródła światła tradycyjne, LED i uliczne , aparaturę modułową, kable i przewody, obudowy, szafy i rozdzielnie elektryczne.

Wykwalifikowana kadra służy zawsze pomocą, a rozbudowane zaplecze magazynowe sprawia że jesteśmy w pełni niezależni . Gwarantując naszym klientom terminowe realizacje , zgodne z wytycznymi i normami krajowymi i europejskimi.

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług , zapewniając jednocześnie wieloletnie zadowolenie z wybrania naszej propozycji.

Jesteśmy po to by zrobić więcej niż to możliwe, za mniej niż to wskazane.