O firmie

Szanowni Państwo!

Insteltech jest firmą działającą na rynku już od 7 lat (do 2018 roku funkcjonowała pod nazwą INSTALERT).

Firma specjalizuje się w szeroko pojętym wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, pomiarach elektrycznych oraz prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych.

Jako grupa inżynierów energetyków, elektroautomatyków i elektryków posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania budowami w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Ponadto świadczymy usługi nadzoru budowlanego oraz projektowe, jako priorytet przyjmując zadowolenie Klienta. Służymy swoją wiedzą techniczną i zdobytym doświadczeniem.

W firmowym sklepie elektrycznym prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych. Oferujemy osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy, źródła światła tradycyjne, LED i uliczne, aparaturę modułową, kable i przewody, obudowy, szafy i rozdzielnie elektryczne.

Wykwalifikowana kadra służy zawsze pomocą, a rozbudowane zaplecze magazynowe sprawia, że jesteśmy w pełni niezależni. Gwarantujemy naszym Klientom terminowe realizacje, zgodne z wytycznymi i normami krajowymi i europejskimi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, zapewniając jednocześnie wieloletnie zadowolenie z wybrania naszej oferty.

Jesteśmy po to, by zrobić więcej niż to możliwe, za mniej niż to wskazane.

InstelTech - Kosakowo