Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Rozdzielnica (rozdzielnia) elektryczna jest centralną częścią układu elektrycznego, odpowiadającą głównie za przetwarzanie i rozdział energii, a następnie jej transport do obwodów oraz za bezpieczeństwo całego systemu.

Współczesne rozdzielnice elektryczne coraz częściej są projektowane z wykorzystaniem rozwiązań, które wcześniej stosowane były zwykle w rozdzielniach przemysłowych. Zakładanie systemów tzw. inteligentnych domów wpływa na konstrukcję rozdzielnic, ponieważ muszą być one dostosowane do bardziej skomplikowanych instalacji, które wymagają zapewnienia jak najlepszej funkcjonalności i wygody użytkowania.

Rozdzielnice elektryczne w obiektach przemysłowych, biurowych i komercyjnych są bardziej złożonymi systemami, służącymi również do sterowania pracą całej instalacji, regulowania jej parametrów oraz pełniącymi funkcje pomiarowe.

Firma InstELtech od wielu lat zajmuje się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres zaopatrzenie@insteltech.pl lub telefonicznego pod nr 537 534 534.